Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniature Circuit Breaker
Cov Lus Qhia Txog Khoom
CMTB1-63 lub tshuab hluav taws xob me me tuaj yeem tiv thaiv lub cuab yeej los ntawm kev luv luv thiab overload, nws kuj tuaj yeem siv rau kev hloov pauv thiab hloov pauv ntawm lub zog hluav taws xob tsis tu ncua. Lub MCB yog cov qauv siab heev, kev ua haujlwm txhim khu kev qha, muaj peev xwm tawg siab, zoo nkauj thiab lwm yam. Lub plhaub thiab cov khoom yog ua los ntawm cov ntaub ntawv uas muaj kev tiv thaiv kev cuam tshuam thiab cov khoom muaj zog hluav taws kub.
| Lub npe khoom | MCB Miniature Circuit Breaker |
| Qauv TSIS MUAJ. | CMTB1-63 3P |
| Tus Qauv | IEC60898-1 |
| Daim Ntawv Pov Thawj | CE |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 3P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 400/415V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | CD |
| Xim | Dawb + liab |
| Kev Pabcuam | OEM & ODM |
Nkhaus
Cov neeg poles
Qhov zoo
1. Nrog me me thiab compact loj, yooj yim rau nruab
2. Qhov tshwj xeeb ntawm luv luv tam sim no, overload, siab tawg peev xwm
3. muaj peev xwm muab kev tiv thaiv txhim khu kev qha tiv thaiv kev ua txhaum hluav taws xob, thiab raug sim kom ua tau raws li cov qauv kev nyab xeeb thoob ntiaj teb.
Daim Ntawv Thov
Cov khoom MCB siv dav hauv kev tsim kho, chaw nyob, kev siv hauv kev lag luam, kev xa hluav taws xob.
Lwm tus
Ntim Khoom
4 pcs ib lub thawv sab hauv, 60 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
Vim li cas ho xaiv peb
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













