CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniature Circuit Breaker
Cov Lus Qhia Txog Khoom
CMTB1-63 miniature circuit breaker muaj kev tiv thaiv luv luv thiab overload, kuj siv tau ua qhov hloov pauv thiab hloov pauv hluav taws xob tsis tu ncua. Lub MCB muaj cov yam ntxwv ntawm cov qauv siab heev, kev ua haujlwm txhim khu kev qha, muaj peev xwm tawg siab, zoo nkauj thiab lwm yam. Lub plhaub thiab cov khoom yog ua los ntawm cov khoom siv uas muaj kev cuam tshuam, muaj zog tiv thaiv hluav taws.
| Lub npe khoom | MCB |
| Qauv TSIS MUAJ. | CMTB1-63 1P |
| Tus Qauv | IEC60898-1 |
| Daim Ntawv Pov Thawj | CE |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1-63A |
| Cov neeg poles | 1P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | Hom C lossis hom D |
| Xim | Dawb |
| Kev Pabcuam | OEM thiab ODM |
Nkhaus
Cov neeg poles
Qhov zoo
1. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv luv luv tam sim no
2. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv overload tam sim no
3. Tsim qauv zoo thiab yooj yim rau nruab
Daim Ntawv Thov
MCB Miniature circuit breakers siv dav hauv kev tsim kho, tsev nyob, kev siv hauv kev lag luam, kev xa hluav taws xob ... thiab lwm yam.
Lwm tus
Ntim Khoom
12 pcs ib lub thawv sab hauv, 240 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market ... thiab lwm yam
Vim li cas ho xaiv peb
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













