MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Miniature Circuit Breaker
Cov Lus Qhia Txog Khoom
CMTB1-63 miniature circuit breaker feem ntau siv rau hauv cov tshuab hluav taws xob rau kev tiv thaiv kev overload thiab luv luv circuits, Lub MCB kuj tseem siv tau ua qhov hloov pauv thiab hloov pauv ntawm lub zog hluav taws xob tsis tu ncua. Cov miniature circuit breakers yog tsim rau ntau yam kev siv, los ntawm kev nyob hauv tsev mus rau kev lag luam, thiab feem ntau siv rau hauv teeb pom kev zoo, cua sov, thiab kev tswj lub cev muaj zog.
| Lub npe khoom | Lub Tshuab Hluav Taws Xob Me Me |
| Qauv TSIS MUAJ. | CMTB1-63 2P |
| Tus Qauv | IEC60898-1 |
| Daim Ntawv Pov Thawj | CE |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 2P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 400/415V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 6000A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | CD |
| Xim | Dawb thiab grey |
| Kev Pabcuam | OEM & ODM |
Cov neeg poles
Daim Ntawv Thov
Cov Miniature circuit breakers yog dav siv hauv tsev, chaw nyob, kev siv industrial, kev xa hluav taws xob.
Qhov zoo
1. Kev tiv thaiv ntawm lub luv luv tam sim no thiab overload tam sim no, kuj tuaj yeem siv ua kev hloov pauv thiab hloov pauv ntawm lub zog fais fab.
2. Qhov loj me me: MCBs yog tsim los kom me me thiab compact, ua rau lawv yooj yim rau nruab thiab haum rau hauv cov vaj huam sib luag hluav taws xob thiab cov laug cam faib khoom.
3. Kev ua kom sai: MCBs tau tsim los kom ua kom sai thaum muaj kev thauj khoom ntau dhau lossis luv luv, uas pab tiv thaiv kev puas tsuaj rau cov khoom siv hluav taws xob thiab kev phom sij rau tib neeg.
4. Muaj peev xwm tawg tau siab
Lwm tus
Ntim Khoom
6 pcs ib lub thawv sab hauv, 120 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Cov Lus Nug thiab Lus Teb
Nrog daim ntawv pov thawj ISO 9001, ISO14001 kev tswj hwm system, cov khoom lag luam tau tsim nyog los ntawm daim ntawv pov thawj thoob ntiaj teb CCC, CE, CB.
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
MUTAI Electric tsom mus rau Middle East, Africa, South East Asia, South America, thiab Russia Market.
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












