MUTAI CMTB1LE-63 4P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Cov Lus Qhia Txog Khoom
CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker tuaj yeem tiv thaiv tib neeg thiab lub zog los ntawm kev poob siab hluav taws xob, luv luv Circuit Court, overload faults. Lub RCBO feem ntau siv rau hauv kev lag luam thiab tsev nyob,
Nws ua raws li tus qauv ntawm IEC61009-1.
| Lub npe khoom | Cov Khoom Siv Hluav Taws Xob Uas Ua Haujlwm Tam Sim No |
| Qauv No. | CMTB1LE-63 4P |
| Tus Qauv | IEC61009-1 |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 4P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 400V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | C los yog D |
| Rated residual operating current Hauv | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Nkhaus
Qauv qhia thiab kev teeb tsa qhov ntev (hli)
Qhov zoo
1. Kev tiv thaiv ntawm luv luv tam sim no thiab overload tam sim no
2. Kev tiv thaiv hluav taws xob poob siab: Lub tshuab hluav taws xob seem tshuav nrhiav thiab cuam tshuam cov teeb meem hluav taws xob uas tshwm sim los ntawm cov hluav taws xob xau mus rau hauv av, tiv thaiv hluav taws xob poob siab thiab hluav taws xob tuag.
3. Lub sijhawm teb sai: Cov breakers no yog tsim los kom mus sai sai, feem ntau hauv ib feem ntawm ib pliag, thaum pom muaj qhov hluav taws xob tsis ua haujlwm.
Cov neeg poles
Daim Ntawv Thov
Cov MCB Miniature circuit breakers yog cov kws tshaj lij & siv dav hauv kev tsim kho, chaw nyob, kev siv hauv kev lag luam, kev xa hluav taws xob.
Lwm tus
Ntim Khoom
1 pcs ib lub thawv sab hauv, 20 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
MUTAI Electric muaj kev tsom mus rau kev pabcuam cov lag luam hauv Middle East, Africa, South East Asia, South America, thiab Russia ... thiab lwm yam.
Vim li cas ho xaiv peb
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












