Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Miniature Circuit Breaker
Cov Lus Qhia Txog Khoom
Lub CMTB1-63 miniature circuit breaker muab kev tiv thaiv tiv thaiv luv luv circuits thiab overloads, thiab kuj tseem siv tau rau kev hloov pauv thiab hloov pauv hluav taws xob tsis tshua muaj. Nrog rau kev tsim qauv siab heev, kev ua haujlwm txhim khu kev qha, muaj peev xwm tawg tau zoo, thiab zoo nkauj, MCB yog cov khoom zoo tshaj plaws. Nws lub plhaub thiab cov khoom yog tsim los ntawm cov ntaub ntawv uas muaj zog tiv taus kev cuam tshuam thiab cov khoom tiv taus hluav taws.
| Lub npe khoom | MCB |
| Qauv TSIS MUAJ. | CMTB1-63 4P |
| Tus Qauv | IEC60898-1 |
| Daim Ntawv Pov Thawj | CE |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 4P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 400/415V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 3000A/4500A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | C |
| Xim | Dawb + liab |
| Kev Pabcuam | OEM & ODM |
Nkhaus
Cov neeg poles
Qhov zoo
1. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv luv luv tam sim no
2. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv overload tam sim no
3. Tsim zoo thiab yooj yim rau nruab
Daim Ntawv Thov
Lub MCB siv dav hauv kev tsim kho, chaw nyob, kev siv hauv kev lag luam, kev xa hluav taws xob ... thiab lwm yam.
Lwm tus
Ntim Khoom
3 pcs ib lub thawv sab hauv, 60 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 22 * 8.2 * 8 cm
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market ... thiab lwm yam
Cov Lus Nug thiab Lus Teb
Cov MCB tau txais daim ntawv pov thawj thoob ntiaj teb xws li CCC, CE, thiab CB, thiab tau txais kev txhawb nqa los ntawm daim ntawv pov thawj ISO 9001 thiab ISO 14001 kev tswj hwm system.
Vim li cas ho xaiv peb
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













