MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniature Circuit Breaker
Cov Lus Qhia Txog Khoom
CMTB1-63 miniature circuit breaker tuaj yeem tiv thaiv lub cuab yeej los ntawm kev luv luv thiab kev tiv thaiv overload, kuj tseem siv tau ua qhov hloov pauv thiab hloov pauv ntawm lub zog hluav taws xob tsis tu ncua. Lub MCB yog cov qauv siab heev, kev ua haujlwm txhim khu kev qha, muaj peev xwm tawg siab, zoo nkauj thiab lwm yam. Lub plhaub thiab cov khoom yog ua los ntawm cov khoom siv uas muaj kev cuam tshuam tsis kam, muaj zog hluav taws kub.
Cov MCBs muaj nyob rau hauv ib-ncej, ob-ncej, thiab peb-ncej kev teeb tsa, nrog txhua tus ncej muaj peev xwm tiv thaiv ib lub voj voog sib cais.
| Lub npe khoom | MCB Miniature Circuit Breaker |
| Qauv TSIS MUAJ. | CMTB1-63 1P |
| Tus Qauv | IEC60898-1 |
| Daim Ntawv Pov Thawj | CE |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 1P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 6000A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | CD |
| Xim | Dawb + grey |
| Kev Pabcuam | OEM & ODM |
Cov neeg poles
Daim Ntawv Thov
Cov MCB Miniature circuit breakers yog cov kws tshaj lij & siv dav hauv kev tsim kho, chaw nyob, kev siv hauv kev lag luam, kev xa hluav taws xob.
Qhov zoo
1. Kev tiv thaiv ntawm luv luv tam sim no thiab overload tam sim no
2. Muaj peev xwm tawg tau zoo thiab ua rau lub tsheb khiav ceev
3. Qhov loj me me: MCBs yog tsim los kom me me thiab compact, ua rau lawv yooj yim rau nruab thiab haum rau hauv cov vaj huam sib luag hluav taws xob thiab cov laug cam faib khoom.
Lwm tus
Ntim Khoom
12 pcs ib lub thawv sab hauv, 240 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Cov Lus Nug thiab Lus Teb
Nrog daim ntawv pov thawj ISO 9001, ISO14001 kev tswj hwm system, cov khoom lag luam tau tsim nyog los ntawm daim ntawv pov thawj thoob ntiaj teb CCC, CE, CB.
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia ... thiab lwm yam
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












