CMTB1-63H 4P Muaj Peev Xwm Loj Mcb Miniature Circuit Breaker
Cov Lus Qhia Txog Khoom
CMTB1-63 lub tshuab hluav taws xob me me tuaj yeem tiv thaiv tam sim no los ntawm kev luv luv thiab kev thauj khoom ntau dhau, kuj tseem siv tau ua kev hloov pauv thiab hloov pauv hluav taws xob tsis tu ncua. Lub tshuab hluav taws xob me me yog ib qho tseem ceeb ntawm txhua lub tshuab hluav taws xob, muab kev tiv thaiv txhim khu kev qha tiv thaiv kev phom sij hluav taws xob thiab ua kom muaj kev nyab xeeb thiab ua haujlwm zoo ntawm cov hluav taws xob thiab cov khoom siv.
| Lub npe khoom | Lub Tshuab Hluav Taws Xob Me Me MCB |
| Qauv TSIS MUAJ. | CMTB1-63 4P |
| Tus Qauv | IEC60898-1 |
| Daim Ntawv Pov Thawj | CE |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 4P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 400/415V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 6000A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | CD |
| Xim | dawb thiab grey |
| Kev Pabcuam | OEM & ODM |
Cov neeg poles
Daim Ntawv Thov
Cov MCB Miniature circuit breakers yog cov kws tshaj lij & siv dav hauv kev tsim kho, chaw nyob, kev siv hauv kev lag luam, kev xa hluav taws xob.
Qhov zoo
1. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv luv luv tam sim no
2. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv overload tam sim no
3. Muaj peev xwm tawg tau siab
4. Tsim qauv zoo thiab yooj yim rau nruab
Lwm tus
Ntim Khoom
3 pcs ib lub thawv sab hauv, 60 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Cov Lus Nug thiab Lus Teb
Mutai tau tsim nyog nrog daim ntawv pov thawj ISO 9001, ISO14001 kev tswj hwm system, thiab cov khoom lag luam dhau CCC, CE, CB ... thiab lwm yam daim ntawv pov thawj.
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
Cov khoom lag luam tau txais tos los ntawm cov neeg siv khoom, tshwj xeeb tshaj yog nyob rau hauv Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
1. Cov khoom tseem ceeb: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... thiab lwm yam.
2. Ua tiav cov saw hlau lag luam los ntawm kev tsim cov khoom kom tiav cov khoom sib dhos, sim thiab tswj hwm ib txwm muaj.
3. Nrog daim ntawv pov thawj ISO 9001, ISO14001 kev tswj hwm, cov khoom lag luam tau tsim nyog los ntawm daim ntawv pov thawj thoob ntiaj teb CCC, CE, CB.
4. Pab neeg ua haujlwm tshaj lij, tuaj yeem muab kev pabcuam OEM thiab ODM, tuaj yeem muab tus nqi sib tw.
5. Lub sijhawm xa khoom sai thiab kev pabcuam tom qab muag zoo.
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













