CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniature Circuit Breaker rau lub hnub ci PV
Cov Lus Qhia Txog Khoom
CMTB1-63 DC MCB cov khoom siv hluav taws xob me me muaj lub luag haujlwm los tiv thaiv cov khoom siv hluav taws xob thiab lwm yam khoom siv thauj khoom los ntawm kev thauj khoom ntau dhau thiab teeb meem luv luv, kuj tseem tuaj yeem tiv thaiv kev nyab xeeb ntawm lub voj voog. Feem ntau ntawm DC MCB siv qee lub tshuab hluav taws xob ncaj qha xws li lub zog tshiab, hnub ci PV, thiab lwm yam. Lub xeev voltage ntawm DC MCB feem ntau yog los ntawm DC 12V-1000V, thiab qhov tam sim no ntsuas tau txog 63A.
| Tus Qauv | IEC/EN 60947-2 |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 1P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 250V |
| Zaus ntsuas | 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 6000A |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Hom nkhaus | C |
| Qib kev ua qias tuaj | 3 |
| Qhov siab | ≤ 2000m |
| Muaj peev xwm tshaj plaws ntawm kev txuas hluav taws xob | 25 m㎡ |
| Kev teeb tsa | 35 hli DIN Rail |
| Kab hom khoom nkag | Sab saum toj |
Qhov zoo
1. Tiv thaiv lub cuab yeej los ntawm luv luv tam sim no thiab overload tam sim no.
2. Qhov Loj Me: DC MCBs yog tsim los kom me me thiab txuag qhov chaw, ua rau lawv zoo tagnrho rau kev siv rau hauv cov vaj huam sib luag hluav taws xob me me thiab cov khoom siv.
3. Kev Teeb Tsa Yooj Yim: DC MCBs yog tsim los rau kev teeb tsa yooj yim thiab tuaj yeem ntsia tau rau ntawm DIN rails lossis ncaj qha mus rau ntawm lub vaj huam sib luag.
Cov neeg poles
Daim Ntawv Thov
Lub DC MCB Miniature circuit breaker yog siv dav hauv qee lub tshuab tam sim no ncaj qha xws li lub zog tshiab, hnub ci PV, thiab lwm yam.
Lwm tus
Ntim Khoom
12 pcs ib lub thawv sab hauv, 240 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Cov Lus Nug thiab Lus Teb
Nrog daim ntawv pov thawj ISO 9001, ISO14001 kev tswj hwm system, thiab cov khoom lag luam tau tsim nyog los ntawm daim ntawv pov thawj thoob ntiaj teb CCC, CE, CB.
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
MUTAI Electric tsom mus rau Middle East, Africa, South East Asia, South America, thiab Russia Market.
Vim li cas ho xaiv peb
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









