CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Cov Lus Qhia Txog Khoom
CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker tuaj yeem tiv thaiv cov khoom siv hluav taws xob thiab lwm yam khoom siv thauj khoom los ntawm kev thauj khoom ntau dhau thiab luv luv, thiab tiv thaiv kev nyab xeeb ntawm lub voj voog. Feem ntau ntawm DC MCB siv qee lub tshuab hluav taws xob ncaj qha xws li lub hnub ci fais fab, lub roj teeb thaub qab, lub zog tshiab, thiab lwm yam.
Cov DC miniature circuit breakers yog cov kev daws teeb meem txhim khu kev qha thiab pheej yig rau kev tiv thaiv DC circuits tiv thaiv kev ua txhaum hluav taws xob, thiab lawv qhov me me, tripping sai, thiab muaj peev xwm tawg siab ua rau lawv yog qhov kev xaiv nrov hauv ntau yam kev siv.
Cov xwm txheej voltage ntawm DC MCB feem ntau yog los ntawm DC 12V-1000V, thiab qhov ntsuas tam sim no tuaj yeem txog 63A.
| Tus Qauv | IEC/EN 60947-2 |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 2P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 500V |
| Zaus ntsuas | 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 6000A |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Hom nkhaus | C |
| Qib kev ua qias tuaj | 3 |
| Qhov siab | ≤ 2000m |
| Muaj peev xwm tshaj plaws ntawm kev txuas hluav taws xob | 25 m㎡ |
| Kev teeb tsa | 35 hli DIN Rail |
| Kab hom khoom nkag | Sab saum toj |
Qhov zoo
1. Kev Txav Sai Sai: DC MCBs yog tsim los kom txav sai sai thaum muaj teeb meem hluav taws xob, uas pab tiv thaiv kev puas tsuaj rau cov khoom siv thiab cov xov hlau.
2. Muaj Peev Xwm Tawg Tau Siab: DC MCBs muaj ntau yam peev xwm tawg, uas txhais tau tias lawv tuaj yeem tswj tau cov theem siab ntawm tam sim no yam tsis tau tripping.
3. Kev Ua Tau Zoo: DC MCBs yog tsim los muab kev ua tau zoo thiab ruaj khov rau lub neej ntev, uas pab txo cov nqi kho thiab hloov pauv.
4. Kev Teeb Tsa Yooj Yim: DC MCBs yog tsim los rau kev teeb tsa yooj yim thiab tuaj yeem ntsia tau rau ntawm DIN rails lossis ncaj qha mus rau ntawm lub vaj huam sib luag.
Cov neeg poles
Daim Ntawv Thov
Cov DC MCB Miniature circuit breakers MCB siv dav hauv qee lub tshuab tam sim no xws li lub zog tshiab, hnub ci PV, thiab lwm yam.
Lwm tus
Ntim Khoom
6 pcs ib lub thawv sab hauv, 120 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Cov Lus Nug thiab Lus Teb
Nrog daim ntawv pov thawj ISO 9001, ISO14001 kev tswj hwm system, cov khoom lag luam tau tsim nyog los ntawm daim ntawv pov thawj thoob ntiaj teb CCC, CE, CB.
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
MUTAI Electric tsom mus rau Middle East, Africa, South East Asia, South America, thiab Russia Market.
Vim li cas ho xaiv peb
1. Muaj ntau tshaj 10 xyoo kev paub txog kev tsim cov khoom ntawm MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor ... thiab lwm yam.
2. Ua tiav cov saw hlau lag luam los ntawm kev tsim cov khoom kom tiav cov khoom sib dhos, sim thiab tswj hwm ib txwm muaj.
3. Nrog daim ntawv pov thawj ISO 9001, ISO14001 kev tswj hwm, cov khoom lag luam tau tsim nyog los ntawm daim ntawv pov thawj thoob ntiaj teb CCC, CE, CB.
4. Pab neeg ua haujlwm tshaj lij, tuaj yeem muab kev pabcuam OEM thiab ODM, tuaj yeem muab tus nqi sib tw.
5. Lub sijhawm xa khoom sai thiab kev pabcuam tom qab muag zoo.
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










