Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniature Circuit Breaker
Cov Lus Qhia Txog Khoom
Lub CMTB1-63 miniature circuit breaker muab kev tiv thaiv tiv thaiv luv luv circuits thiab overloads, thiab kuj tseem siv tau rau kev hloov pauv thiab hloov pauv hluav taws xob tsis tshua muaj. Lub MCB muaj kev tsim qauv zoo heev, kev ua haujlwm txhim khu kev qha, muaj peev xwm tawg tau zoo, thiab zoo nkauj heev. Nws lub plhaub thiab cov khoom yog tsim los ntawm cov ntaub ntawv uas muaj zog tiv taus kev cuam tshuam thiab cov khoom tiv taus hluav taws.
Lub MCB yog tsim los ua kom tau raws li IEC/EN60898-1 tus qauv thiab siv tau rau hauv 50/60Hz AC systems nrog voltage ratings ntawm 230V/240V/400V/415V. Nws muaj qhov siab tshaj plaws tam sim no ntawm 63A thiab tsim nyog rau cov ntawv thov uas xav tau tam sim no qis dua qhov txwv no.
| Lub npe khoom | MCB |
| Qauv TSIS MUAJ. | CMTB1-63 2P |
| Tus Qauv | IEC60898-1 |
| Daim Ntawv Pov Thawj | CE |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1A-63A |
| Cov neeg poles | 2P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 400/415V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 3000A/4500A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | C |
| Xim | Dawb |
| Kev Pabcuam | OEM thiab ODM |
Nkhaus
Cov neeg poles
Qhov zoo
1. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv luv luv tam sim no
2. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv overload tam sim no
3. Tsim zoo thiab yooj yim rau nruab
Daim Ntawv Thov
Cov MCB Miniature circuit breakers yog cov kws tshaj lij & siv dav hauv kev tsim kho, chaw nyob, kev siv hauv kev lag luam, kev xa hluav taws xob.
Lwm tus
Ntim Khoom
6 pcs ib lub thawv sab hauv, 120 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
Peb lub khw muag khoom tseem ceeb yog nyob rau hauv thaj chaw xws li Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market ... thiab lwm yam
Vim li cas ho xaiv peb
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













