MUTAI CMTB1LE-63 1P N Cov Khoom Siv Tam Sim No Ua Haujlwm Circuit Breaker RCBO
Cov Lus Qhia Txog Khoom
CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker tuaj yeem tiv thaiv tib neeg thiab lub zog los ntawm kev raug hluav taws xob poob siab, luv luv Circuit Court, thiab overload faults. Lub RCBO feem ntau siv rau hauv cov tsev lag luam thiab cov tsev nyob. Nws ua raws li tus qauv ntawm IEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO siv tau rau AC50/60HZ, rated voltage 230V/240V/400V /415V thiab rated tam sim no txog li 63A.
| Lub npe khoom | RCBO |
| Qauv No. | CMTB1LE-63 1P+N |
| Tus Qauv | IEC61009-1 |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 1P+N |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 230V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | CD |
| Rated residual operating current Hauv | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Nkhaus
Qauv qhia thiab kev teeb tsa qhov ntev (hli)
Qhov zoo
1. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv luv luv circuit, overload thiab lub ntiaj teb leakage
2. Kev teeb tsa yooj yim: Cov khoom siv hluav taws xob seem tuaj yeem ntsia tau rau hauv txhua lub vaj huam sib luag hluav taws xob lossis lub thawv hluav taws xob, ua rau lawv yooj yim rau kev teeb tsa.
3. Kev rhiab heev: Lawv tuaj yeem ntes tau txawm tias me me ntawm cov hluav taws xob xau mus rau hauv av
Cov neeg poles
Daim Ntawv Thov
Cov MCB Miniature circuit breakers yog cov kws tshaj lij & siv dav hauv kev tsim kho, chaw nyob, kev siv hauv kev lag luam, kev xa hluav taws xob.
Lwm tus
Ntim Khoom
4 pcs ib lub thawv sab hauv, 80 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
MUTAI Electric tsom mus rau Middle East, Africa, South East Asia, South America, thiab Russia Market.
Vim li cas ho xaiv peb
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












