MUTAI CMTB1LE-63 2P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Cov Lus Qhia Txog Khoom
RCBO tiv thaiv kev phom sij ntawm kev raug hluav taws xob thiab hluav taws kub uas tshwm sim los ntawm kev puas tsuaj hauv av thiab cov hluav taws xob ntau dhau. Nws ntes thiab cuam tshuam cov hluav taws xob xau rau hauv av, feem ntau hu ua cov hluav taws xob seem, uas tuaj yeem tshwm sim los ntawm cov xov hlau tsis zoo, cov khoom rwb thaiv tsev puas, lossis cov khoom siv hluav taws xob tsis zoo. Tsis tas li ntawd, nws kuj tiv thaiv cov hluav taws xob ntau dhau, uas tuaj yeem tshwm sim los ntawm cov voj voog luv luv lossis cov voj voog ntau dhau.
RCBOs feem ntau siv rau hauv cov tsev nyob thiab cov tsev lag luam, nrog rau hauv kev siv rau hauv kev lag luam. Lawv muaj txiaj ntsig tshwj xeeb hauv cov xwm txheej uas xav tau kev tiv thaiv ib leeg, xws li hauv chav ua noj, chav dej, thiab lwm qhov chaw uas cov khoom siv hluav taws xob yuav kov dej.
| Lub npe khoom | RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Qauv No. | CMTB1LE-63 2P |
| Tus Qauv | IEC61009-1 |
| Tam sim no nyob rau hauv (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Cov neeg poles | 2P |
| Qhov ntsuas hluav taws xob Ue (V) | 230V |
| Zaus ntsuas | AC 50/60Hz |
| Rated luv luv Circuit Court peev xwm Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4000V |
| Qhov kub thiab txias ib puag ncig | -20 ℃ ~ + 40 ℃ |
| Hom kev tso tawm tam sim ntawd | CD |
| Rated residual operating current Hauv | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Nkhaus
Qauv qhia thiab kev teeb tsa qhov ntev (hli)
Qhov zoo
1. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv luv luv tam sim no
2. Kev tiv thaiv ntawm cov circuits tiv thaiv overload tam sim no
3. Kev tiv thaiv ntawm kev tiv thaiv av tawm
Cov neeg poles
Daim Ntawv Thov
Lub MCB yog siv dav hauv kev tsim kho, chaw nyob, kev siv hauv kev lag luam, kev xa hluav taws xob.
Lwm tus
Ntim Khoom
3 pcs ib lub thawv sab hauv, 60 pcs ib lub thawv sab nraud.
Qhov loj me ntawm ib lub thawv sab nraud: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kev Lag Luam Tseem Ceeb
Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market ... thiab lwm yam
Xov tooj: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












